모든 제품
-
스타마티스 그리스나는 G-기술 제품에 매우 만족하고, 품질이 매우 좋고 안정적이고, 좋은 서비스로, 내가 그것을 압니다 ! -
무하마드 애시파크상등품. 잘 내 프로젝트에게 어울리세요.
키워드 [ ups valve regulated rechargeable battery ] 시합 25 상품.
2.05kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 능력: | 세포 @25 C 당 1.75V에 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 전압: | 12V |
| 중량: | 대강 2.05 Kg |
2.05kg weight 12v sealed valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 능력: | 7Ah@20hr 비율 |
|---|---|
| 전압: | 12V |
| 밀봉된 유형: | 봉인합니다 |
2.55kg weight 12v valve regulated rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| 능력: | 세포 @25 C 당 1.75V에 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 전압: | 12V |
| 중량: | 대강 2.55 Kg |
OEM 유지보수 무료 ABS 케이스 재료 재충전 밸브 조절 된 납 산성 배터리 UPS 장수 성능
| 능력: | 세포 @25 C 당 1.75V에 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| 전압: | 12V |
| 중량: | 대강 2.05 Kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| 재료: | 인쇄됩니다 |
|---|---|
| 능력: | 9ah |
| 전압: | 12V |

